STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY_ OLSZTYN I OKOLICE

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY_ OLSZTYN I OKOLICE

Olsztyn - Warmińsko-Mazurskie

2018-07-30 14:01

Grupa APP liczy dziś ok. 250 osób zatrudnionych w 4 spółkach. To prężnie działająca firma, która oferuje ponad 3 000 produktów klientom w ok. 30 - krajach na świecie, co sprawia nas wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Dwie dekady działalności firmy to historia ciągłego rozwoju. Z dumą mówimy, że posiadamy największą i najbardziej kompleksową ofertę produktów i narzędzi do warsztatów blacharsko - lakierniczych.

Wprowadzenie nowych, coraz bardziej innowacyjnych produktów, poszerzanie grupy odbiorców o nowych klientów, wymusza na nas ciągłe poszukiwanie ludzi z pasją i talentem, zainteresowanych karierą w branży automotive.

Aktualnie do naszego Zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Miejsca pracy: Olsztyn i okolice

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (np. warsztaty lakiernicze, serwisy samochodowe)
  • badanie potrzeb potencjalnych Klientów i budowanie własnej bazy Klientów (sektor B2B)
  • dobór najlepszych rozwiązań dla biznesu Klientów (wraz z Doradcami Technicznymi)
  • spotkania osobiste z Klientami biznesowymi
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych, rozszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów
  • przygotowywanie ofert – prezentacji handlowych
  • teren działania: Olsztyn, Olsztynek, Nidzica, Szczytno, Biskupiec, Mrągowo, Kętrzyn

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego (w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • determinacja i konsekwencja w wykonywaniu swoich obowiązków
  • swoboda w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjne
  • asertywność i uczciwość
  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji
  • mile widziane wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy Ci:

  • współpracę w oparciu o działalność gospodarczą w perspektywie wieloletniej
  • bazę klientów regularnie korzystających z naszych produktów
  • szkolenia początkowe i cykliczne oraz stała opieka techniczna w terenie
  • 3 miesięczny, intensywny program wdrożeniowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie na życie w wysokim standardzie
  • samochód służbowy, telefon komórkowy
  • dofinansowanie do dowolnie wybranego sprzętu IT
  • konkursy dla handlowców – możliwość uzyskania dodatkowej premii i nagród
  • pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie w 50% do karty MultiSport PLUS
  • obszerny pakiet Prywatnej Opieki Medycznej Lux Med

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji