Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - przedstawiciel handlowy

przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Opolskie

2018-07-23 14:14

Firma Rad-Pol Sp. z o.o. istnieje na rynku ponad 30 lat, zajmuje się sprzedażą mebli stylowych oraz tkanin.

Nieustannie dążąc do doskonałości zwiększa zakres usług oraz obszary działalności.

W związku dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Efektywne zarządzanie podległym regionem

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży min rok. (Doświadczenie w branży nie jest wymagane
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania  relacji z klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • Motywujący system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez formularz