STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Manager Działu Sprzedaży ze znajomością j.angielskiego

Manager Działu Sprzedaży ze znajomością j.angielskiego

Łańcut - Podkarpackie

2018-07-19 12:25

Miejsce pracy: stacjonarnie w siedzibie Spółki

Jeśli skutecznie realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe, analizujesz wskaźniki istotne dla sprzedaży, jesteś wzorem do naśladowania dla Twojego Zespołu, potrafisz go zmotywować i zaplanować jego pracę, posiadasz doświadczenie w handlu – podejmij wyzwanie!

 Obowiązki:

Nadzór nad kompleksową pracą Działu Sprzedaży

Efektywne zarządzanie i organizacja pracy podległego Zespołu

Zapewnienie wysokiej jakości procesu sprzedaży i standardu obsługi Klientów

Odpowiedzialność za przygotowanie i skuteczną realizację planów sprzedaży

Utrzymywanie trwałych relacji biznesowych oraz obsługa kluczowych Klientów z sektora B2B

Umiejętne analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedażowego i preferencji Klientów

Analiza wskaźników operacyjnych i jakościowych oraz podejmowanie działań korygujących

 Wymagania:

Doświadczenie w handlu i zarządzaniu Zespołem sprzedaży

Bardzo dobra znajomość j.angielskiego - warunek konieczny

Praktyczna wiedza na temat technik sprzedaży

Umiejętność pracy wielozadaniowej i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne

Konsekwencja w dążeniu do celu, orientacja na wynik

Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

Charyzma i dojrzała postawa biznesowa

 Otrzymujesz:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i realizacji założonych celów sprzedażowych

Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

Udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych oraz zagranicznych imprezach targowych

Niezbędne narzędzia pracy

 Jeśli nie spełniasz w/w wymagań, a handel jest Twoją pasją, jesteś przedsiębiorczy, profesjonalizm w obsłudze Klienta to Twój klucz do budowania relacji i chciałbyś zostać Liderem Zespołu – Twoje CV jest również mile widziane.