STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - ZATRUDNIĘ! Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży budowlanej!

ZATRUDNIĘ! Przedstawiciel Handlowy z doświadczeniem w branży budowlanej!

Szczecin - Zachodniopomorskie

2018-07-17 13:34

Jeśli branża budowlana to Twoja pasja, to mamy dla Ciebie ofertę pracy.

WIMS SP. Z O.O. - Jesteśmy dystrybutorem najlepszej jakości specjalistycznych materiałów budowlanych: piana PUR, polimocznik, płynne hydroizolacje itd. Stawiamy tylko na towary najwyższej klasy, ze znanych zagranicznych firm. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy obecnie rekrutację.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy, z doświadczeniem w branży budowlanej.

Oferujemy:

umowę o pracę na cały etat

wysokie wynagrodzenie plus atrakcyjną prowizję od sprzedaży

interesującą pracę w sympatycznym zespole

możliwość rozwoju

wsparcie przełożonego

służbowy samochód (obowiązuje prawo jazdy kat.B)

komputer oraz telefon służbowy

Zakres zadań:

realizacja planów sprzedażowych

aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów

negocjowanie umów handlowych

rozwój i wdrażanie strategii sprzedaży

Obowiązkowo wymagane :

gotowość do odbywania podróży służbowych

prawo jazdy kat. B

znajomość zagadnień budowlanych

doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

motywacja do osiągania celów

umiejętność samodzielnej organizacji własnego czasu pracy

umiejętność negocjacji oraz prezentacji produktu

łatwości nawiązywania kontaktów

dyspozycyjność

Prosimy o przesyłanie CV na maila wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych.