STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy, z doświadczeniem w branży budowlanej ZATRUDNIĘ!

Przedstawiciel Handlowy, z doświadczeniem w branży budowlanej ZATRUDNIĘ!

Szczecin - Zachodniopomorskie

2018-07-17 13:13

Branża budowlana nie ma dla Ciebie tajemnic? Skończyłeś szkołę związaną z budownictwem? A może spotkałeś się kiedyś z pojęciem “izolacja natryskowa”? Jeśli tak, to nasza oferta pracy jest dla Ciebie.

RAJPUR TECH - Firma Rajpur działa na rynku już od ponad 10 lat. Zajmujemy się izolacjami natryskowymi pianką PUR, natryskiem polimocznika, wykonywaniem płynnej hydroizolacji, renowacjami dachów płaskich oraz wykonywaniem posadzek przemysłowych. Oferujemy usługi na terenie Polski oraz Niemiec. Posiadamy referencje od największych firm. W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość usług. Dlatego od naszych pracowników oczekujemy znajomości zagadnień budowlanych. W zamian za to oferujemy świetne warunki pracy. Zadowolenie pracownika to dla naszej firmy sprawa priorytetowa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy proces rekrutacyjny.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy, z doświadczeniem w branży budowlanej.

Miejsce pracy: Biuro - Szczecin, Przecław + praca w terenie do 400 km od Szczecina.

Oferujemy:

umowę o pracę na cały etat

wysokie wynagrodzenie plus atrakcyjną prowizję od sprzedaży

interesującą pracę w sympatycznym zespole

możliwość rozwoju

wsparcie przełożonego

służbowy samochód (obowiązuje prawo jazdy kat.B)

komputer oraz telefon służbowy

Zakres zadań:

realizacja planów sprzedażowych

aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów

negocjowanie umów handlowych

rozwój i wdrażanie strategii sprzedaży

Obowiązkowo wymagane :

prawo jazdy kat. B

znajomość zagadnień budowlanych

doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

motywacja do osiągania celów

umiejętność samodzielnej organizacji własnego czasu pracy

umiejętność negocjacji oraz prezentacji produktu

łatwości nawiązywania kontaktów

dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

Prosimy o przesyłanie CV na maila PRACA@RAJPUR.PL wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w celach rekrutacyjnych.