Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca Ubezpieczeniowy

Ogrodzieniec - Śląskie

2018-06-30 22:34

Obowiązki:

Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
Obsługa przydzielonego portfela klientów,
Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. 3 lata,
Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),
Umiejętność pracy z portfelem klientów,
Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,
Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

Stabilne warunki zatrudnienie - stałe wynagrodzenie,
Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,
Portfel klientów,
Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji,
Bardzo dobra atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Premium Pozyczki S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Premium Pożyczki S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ziębickiej 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne