STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Specjalista ds. Sprzedaży (Warszawa)

Specjalista ds. Sprzedaży (Warszawa)

Warszawa - Mazowieckie

2018-06-28 10:20

Dla naszego Klienta, czołowego dystrybutora w branży sanitarno-grzewczej, szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży (Warszawa).

Zakres obowiązków:

○ aktywna sprzedaż ofert produktów i usług
○ kompleksowa obsługa Klienta w oparciu o standardy firmy
○ efektywna realizacja założonych celów
○ dbanie o utrzymanie odpowiednich standardów ekspozycji towaru
○ rozwijanie długotrwałych relacji z Klientem oraz działania mające na celu pozyskiwanie nowych Klientów
○ dbałość o wizerunek Firmy na lokalnym rynku

Warunki zatrudnienia:

○ umowa o pracę
○ telefon komórkowy
○ karta Multisport
○ Prywatna opieka zdrowotna

Oczekiwane kwalifikacje:

○ doświadczenie w obsłudze klienta,
○ komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
○ odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie, inicjatywa
○ nastawienie na efekty, wyniki i sukces
○ nieskazitelna opinia oraz wysoka kultura osobista
○ pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu
○ wykształcenie min. średnie

Aplikować można poprzez poniższy link:
https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/ef70a242/Specjalista -ds-sprzedazy-handlowiec-warszawa/false