STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy (Warszawa)

Przedstawiciel Handlowy (Warszawa)

Warszawa - Mazowieckie

2018-06-28 10:20

Dla naszego Klienta, czołowego dystrybutora w branży sanitarno-grzewczej szukamy Przedstawiciela Handlowego na terenie Warszawy.

Obowiązki:
○ pozyskiwanie zamówień handlowych od przypisanych klientów
○ poszukiwanie nowych klientów w tym inwestycyjnych
○ promowanie strategicznych towarów z oferty
○ rejestracja zleceń w programie informatycznym
○ wystawianie dokumentów handlowych
○ dbałość o terminowe dostawy do klientów
○ ofertowanie
○ utrzymanie kontaktów z odbiorcami, systematyczne rozwijanie współpracy
○ budowanie właściwych relacji z klientami
○ pomoc i doradztwo klientom w zakresie asortymentu
○ sprawowanie kontroli nad płatnościami podległych klientów
○ podejmowanie decyzji w zakresie warunków handlowych klientów

Warunki zatrudnienia:

○ umowa o pracę
○ samochód: Skoda
○ telefon komórkowy
○ karta Multisport
○ prywatna opieka zdrowotna

Oczekiwane kwalifikacje:

○ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej lub ogólnobudowlanej
○ wykształcenie co najmniej średnie
○ prawo jazdy kat. B
○ bardzo dobra znajomość rynku lokalnego
○ biegła znajomość programów MS Office
○ umiejętność pracy w zespole
○ wysokie umiejętności interpersonalne