STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy (branża IT) Warszawa - Proguest Recruitment Warszawa

Przedstawiciel Handlowy (branża IT) Warszawa - Proguest Recruitment Warszawa

Warszawa - Mazowieckie

2018-06-28 10:20

Dla rozwijającej się firmy z branży IT szukamy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego (woj. mazowieckie).

Oczekiwania:
• kompetencje sprzedażowe i sukcesy w sprzedaży
• wykształcenie wyższe techniczne
• znajomość zagadnień z branży IT
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• prawo jazdy kat B
• wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
• motywacja do pracy

Zadania:
• sprzedaż rozwiązań dotyczących analiz numerycznych i modelowania numerycznego
• pozyskiwanie nowych klientów
• budowanie długofalowych relacji z klientami

Firma oferuje:
• umowę o pracę
• narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
• pakiet szkoleń
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• pracę w firmie zajmującej się nowoczesnymi technologiami
• pakiet benefitów