Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - przedstawiciel handlowy

przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Lubuskie

2018-06-26 14:32

Firma Rad-Pol Sp. z o.o. istnieje na rynku ponad 30 lat, zajmuje się sprzedażą mebli stylowych oraz tkanin. Nieustannie dążąc do doskonałości zwiększa zakres usług oraz obszary działalności.W związku dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Przedstawiciel Handlowy

 Zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Efektywne zarządzanie podległym regionem

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży min rok. (Doświadczenie w branży nie jest wymagane
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania  relacji z klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Prawo jazdy B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji
  • Motywujący system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez formularz