Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - przedstawiciel handlowy

przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Małopolskie

2018-06-26 14:45

Firma Rad Pol obecna jest na rynku od 30 lat.  Zajmuje się sprzedażą  mebli stylowych oraz tkanin. Nieustannie dążąc do doskonałości  zwiększa zakres usług oraz działalności. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • efektywne zarządzanie podległym regionem

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży min. rok (nie wymagane w branży)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klienteem
  • Zaangażowanie i nastawienie na  osiąganie wyników
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i odpowiedzialna pracę w  firmie o stabilnej pozycji
  • motywujący system wynagrodzeń

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez formularz