STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy branży instalacyjnej i grzewczej

Przedstawiciel handlowy branży instalacyjnej i grzewczej

Tarnobrzeg - Podkarpackie

2018-06-26 09:52

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, szuka pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • Praca w terenie
  • Wyszukiwanie i obsługa inwestycji
  • Kontakty z instalatorami i firmami wykonawczymi
  • Sprzedaż hurtowa

Oczekujemy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w branży
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w pracy z instalatorami i firmami wykonawczymi,
  • Komunikatywności, samodzielności w działaniu
  • Własnej inicjatywy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpracę w ramach własnej działalności gospodarczej
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, laptop, telefon
  • Stałą podstawę wynagrodzenia + prowizje