STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - asystent/ka w dziale eksportu

asystent/ka w dziale eksportu

Grójec - Mazowieckie

2018-06-18 08:54

Firma Handlopak od 2002 roku zajmuje się eksportem owoców i warzyw na rynki zagraniczne. W chwili obecnej poszukujemy osoby do działu sprzedaży na stanowisko:

asystent/ka ds. obsługi klienta zagranicznego

Miejsce pracy: Konary k.Warki
Region: mazowieckie

Zadania:
- osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta zagranicznego,
- przygotowywanie ofert handlowych i koordynacja procesu realizacji zamówień,
- kontakt mailowy i telefoniczny z klientami zagranicznymi,
- doradztwo oraz udzielanie informacji na temat produktów,
- przygotowanie i udział w wyjazdach i targach zagranicznych

Wymagania:
- znajomość jęz. angielskiego i jęz. rosyjskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
- kreatywność,
- zaangażowanie w pełnione obowiązki, dokładność,
- samodzielność i dobra organizacji pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
pracę w młodym zespole, sympatycznej atmosferze w rozwijającej się firmie
możliwość rozwijania własnych pomysłów, własnego rozwoju
niezbędne narzędzia pracy
stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Handlopak z siedzibą w Konarach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.