STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca klienta, branża odzieży zawodowej (medycyna,HoReCa,odzież BHP)

Doradca klienta, branża odzieży zawodowej (medycyna,HoReCa,odzież BHP)

wszystkie miasta - Łódzkie

2018-06-04 10:25

Jesteśmy firmą produkcyjną z wieloletnim doświadczeniem w branży odzieży zawodowej dla medycyny, ratownictwa medycznego, rynek HoReCa, BHP. Kierujemy się zasadą ciągłego rozwoju i doskonalenia. Oferujemy zatrudnienie w naszej firmie dla przedstawicieli handlowych.

Miejsce pracy: siedziba firmy oraz podległy teren handlowy.

Zakres obowiązków:

Realizacja celów biznesowych poprzez aktywną sprzedaż produktów firmy
Utrzymywanie stałych relacji handlowych z klientami
Raportowanie pracy własnej oraz aktualizacja danych dot. klientów w systemie CRM
Pozyskiwanie nowych Klientów B2B poprzez istniejące oraz nowe kanały dystrybucji
Badanie potrzeb klientów nowych i obecnych w kierunku optymalizowania oferty produktowej
Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, ich prezentacja,
Negocjowanie transakcji handlowych
Prewindykacja zobowiązań klientów

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie, wyższe mile widziane
Dobra organizacja pracy własnej
Konsekwencja w realizacji planowanych działań, dyspozycyjność
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu rozmów handlowych będzie dodatkowym atutem
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność prawidłowego rozpoznawania potrzeb klientów oraz samodzielnego prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
Wysoka kultura osobista oraz etyka
Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełny etat.
Wynagrodzenie podstawowe, oraz systemem premiowy oparty o wyniki
Możliwość zdobycia sporego doświadczenia zawodowego w rozwijającej się branży
Pracę w zorganizowanym, ambitnym zespole
Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie i branży
System adaptacji społeczno-zawodowej dla nowych pracowników
Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)
Uznanie i szacunek dla Państwa osiągnięć
Bezpieczeństwo i lojalność ze strony naszej firmy
Wsparcie trenera, coacha, szkolenia wewnętrzne, również rozwojowe

Prosimy o przesyłanie CV w temacie wpisując Przedstawiciel Handlowy oraz dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)"