Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - przedstawiciel handlowy

przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Wielkopolskie

2018-06-01 14:29

Firma Rad Pol sp. z o. o istnieje na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się sprzedażą  mebli stylowych oraz tkanin dekoracyjnych, obiciowych. Nieustannie dążąc do doskonałości zwiększmy  zakres usług i obszar działalności.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Przedstawiciel handlowy

Zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Efektywne zarządzanie podległym regionem

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży minim. rok (nie wymagane doświadczenie w branży )
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania  i utrzymania relacji handlowych
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiąganie celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w  firmie z ugruntowaną  pozycją na rynku
  • Motywujący system wynagrodzeń

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń przez formularz