Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca Ubezpieczeniowy

Żary - Lubuskie

2017-11-30 11:08

Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Ubezpieczeniowego na terenie powiatów Żary, Żagań, Nowa Sól, Wschowa.

Zadania dla Doradcy:

  • doradzanie z zakresu produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych i finansowych,
  • obsługa przydzielonego portfela klientów,
  • poszukiwanie nowych kontaktów i pozyskiwanie referencji,

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta minimum rok,
  • prawo jazdy kat. B,

Co oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • prowizje miesięcznie i premie kwartalną,
  • baza klientów do obsługi w miejscu zamieszkania,
  • pakiet atrakcyjnych benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje cv.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PZU SA oraz PZU Życie SA z siedzibą w Warszawie al. Jana Pawła II 24, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.