Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

wszystkie miasta - Pomorskie

2017-11-20 13:57

Solar Technics Sp. z o. o. – Sp.  k.  z siedzibą w Legnicy, producent oświetlenia LED, poszukuje osób do pracy na stanowisku

 Przedstawiciela handlowego, prowadzącego własną działalność gospodarczą.

Obowiązki współpracownika:

  • profesjonalna obsługa i utrzymywanie relacji partnerskich z istniejącymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowej współpracy
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych opraw oświetleniowych LED
  • negocjowanie warunków współpracy oraz tworzenie ofert handlowych
  • realizowanie planów sprzedaży i polityki handlowej spółki
  • raportowanie z podejmowanych działań

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży bezpośredniej
  • znajomość obsługi komputera, pakietu biurowego Microsoft Office
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność
  • komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • osoby prowadzące działalność gospodarczą lub gotowe do jej podjęcia

Oferujemy:

  • umowę o współpracę, z wynagrodzeniem prowizyjnym, uzależnionym od wyników sprzedaży
  • samodzielność w pracy
  • brak górnego limitu zarobków
  • wsparcie administracyjne

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferty wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail:

info@solar-technics.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solar Technics Sp. z o. o. – Sp. k. z siedzibą w Legnicy, ul. Rataja 21, 59-220 Legnica, zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U.  z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.