STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Specjalista ds. sprzedaży - Przedstawiciel ds. odszkodowań

Specjalista ds. sprzedaży - Przedstawiciel ds. odszkodowań

wszystkie miasta - Lubelskie

2017-11-17 11:46

GWARANT Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza z siedzibą w Warszawie oferująca kompleksową pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w związku z dalszym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży (Przedstawiciel ds. odszkodowań)

Obowiązki :

  • samodzielne wyszukanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, rolniczych, w pracy, na skutek zdarzeń medycznych i innych;
  • podpisywanie umów i pełnomocnictw oraz kompletowanie dokumentacji do sprawy odszkodowawczej,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z poszkodowanymi.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista, empatia (zrozumienie sytuacji osób poszkodowanych i ich rodzin);
  • komunikatywność, umiejętność nawiązania kontaktów
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • doświadczenie w sprzedaży (warunek nie jest konieczny – oferujemy szkolenia)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne zależne od indywidualnego zaangażowania   (oferujemy jedną z najwyższych prowizji na rynku);
  • wypłatę zaliczek za każdą uzyskaną sprawę (przyjętą do prowadzenia) – możliwość zarabiania od początku współpracy;
  • miesięczne premie i nagrody roczne za najlepsze wyniki;
  • w pełni elastyczne godziny pracy (również jako zajęcie dodatkowe);
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia prowadzone przez specjalistów;
  • pomoc prawną w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • bezpłatne materiały marketingowe (ulotki, wizytówki itp.);
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego i finansowego;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kontakt@odszkodowania-wysokie.pl

Kontakt telefoniczny 22 834 88 82  / +48 574 657 769

Prosimy o  zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 833 z późn. zm)”