STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Key Accpunt Manager/ Handlowiec

Key Accpunt Manager/ Handlowiec

Warszawa - Mazowieckie

2017-11-08 13:33

Zakres obowiązków:

    Aktywna sprzedaż produktów firmy Intelek
    Budowanie własnego portfolio klientów
    Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i kalkulacji cenowych
    Wdrażanie projektów marketingowych
    Realizowanie założonych planów sprzedażowych
    Współpraca z innymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi

Wymagania:

    Doświadczenie w branży tele-informatycznej
   Znajomość rynku w branży tele - informatycznej
    Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
    Doświadczenie w zakresie spotkań biznesowych z klientami
    Silna motywacja do pracy oraz wysoka orientacja na wyniki,
    Bardzo dobra organizacja pracy,
    Dobra znajomość pakietu MS Office,
    Prawo jazdy KAT B
    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    Bardzo dobra znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
   Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy klientów
   Mile widzane doświadczenie w sprzedaży okablowania strukturalnego
   Zaletą bedzie wykształcenie techniczne

Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na kontrakcie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    Praca z biura lub z domu
    Miłą atmosferę pracy,
    Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
    Możliwość rozwoju w strukturach działu sprzedaży,
    Przygotowanie do pracy i szkolenia,
    Interesującą pracę w dynamicznym  zespole,
    Pracę od poniedziałku do piątku.