Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca Ubezpieczeniowy

Kępno - Wielkopolskie

2017-11-03 22:22

PZU Życie, doceniamy najlepszych!

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Doradcy Ubezpieczeniowego

Obowiązki:

  • Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
  • Obsługa przydzielonego portfela klientów,
  • Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
  • Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok,
  • Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),
  • Umiejętność pracy z portfelem klientów,
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
  • Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
  • Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienie - stałe wynagrodzenie,
  • Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,
  • Portfel klientów,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji.
  • Bardzo dobra atmosfera pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PZU SA oraz PZU Życie SA z siedzibą w Warszawie al. Jana Pawła II 24, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”