STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Sprzedawca usług prawnych/księgowych

Sprzedawca usług prawnych/księgowych

Łódź - Łódzkie

2017-10-27 23:19

Rozwijająca się kancelaria doradców podatkowych, świadcząca kompleksową obsługę prawną i księgową, poszukuje operatywnej osoby do pozyskiwania klientów biznesowych i prywatnych.

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż stałej obsługi prawnej/podatkowej/księgowej
Oczekujemy:
- doświadczenie w sprzedaży usług prawnych/księgowych/finansowych
Oferujemy:
- samodzielność w działaniu (pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz, dla nas liczy się efekt)
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem na adres: info@myadvice.pl

Jednocześnie prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.