Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Mazowieckie

2017-10-13 14:05

Fabryka Kosmetyków Hean jest uznanym i cenionym producentem kosmetyków makijażowych. Istniejemy na rynku ponad 30 lat. Ostatnie lata, to okres bardzo szybkiego rozwoju, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Wysoka jakość i innowacyjność produktów jest naszym znakiem rozpoznawczym. Szanujemy i cenimy nasze klientki oraz pracowników zaangażowanych w rozwój firmy. Osoba, która właczy się z pełnym entuzjazmem w sprzedaż naszych produktów oraz pozyskiwanie nowych odbiorców, może liczyć na nasze pełne wsparcie oraz długotrwałą współpracę.

Zadania:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • obsługa dotychczasowych klientów
  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych
  • obsługa klienta sieciowego
  • planowanie sprzedaży
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • znajomość rynku drogeryjnego
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego min. 3 lata
  • doskonała organizacja pracy
  • zaangażowanie w realizację celów
  • kreatywność i duża motywacja do pracy
  • wykształcenie min. średnie
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system premiowy
  • bardzo przyjazną i rodzinną atmosferę
  • niezbędne narzędzia - samochód służbowy, telefon
  • szkolenia i wsparcie sprzedażowe

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe:

Fabryka Kosmetyków HEAN
strona www: www.hean.pl
adres e-mail: sale@hean.pl