Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Kujawsko-Pomorskie

2017-10-13 14:04

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom i okolice

NR ref.: 11/PH/miejsce zamieszkania

Informacje o firmie:

Nasi klienci kojarzą markę Toyota z wysokiej jakości produktami, światowej klasy technologią i ciągłym doskonaleniem najmniejszych nawet szczegółów. Dlatego szukamy pracowników, którzy są zaangażowani w swoją pracę i zmotywowani do rozwijania naszej firmy.
Toyota Material Handling (TMH) może zaoferować wiele różnorodnych możliwości zawodowych. Bez względu na to, czy chcesz pracować w międzynarodowym środowisku czy codziennie spotykać się z klientami, możemy zaproponować Ci odpowiednie szanse. TMH to globalna firma oferująca wiele możliwości i wyzwań.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami z powierzonej bazy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji technicznych wózków widłowych
  • Koordynowanie procesów realizacji zamówienia/dostawy sprzętu na wszystkich etapach
  • Doradztwo techniczne i obsługa klienta na najwyższym poziomie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w branży B2B – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • Doświadczenie przy tworzeniu ofert/kalkulacji dla klientów
  • Umiejętność prowadzenia wielomiesięcznych projektów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych: teraz i w przyszłości na adres:

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.: ul. Potockiego 1A; 96-313 Jaktorów rekrutacja2@pl.toyota-industries.eu

W temacie e-mail proszę wpisać: 11/PH/miejsce zamieszkania

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.