STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY , VANSELLER

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY , VANSELLER

Szczecin - Zachodniopomorskie

2017-10-06 15:07

Integra Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 20-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera, firmy specjalizującej się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie.

Twoje zadania będą polegały na:

  • rozwijaniu rynku sprzedaży na podległym terenie województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego;
  • aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz opiece w obszarze całego procesu sprzedaży;
  • podtrzymywaniu długofalowych relacji ze stałymi klientami (jednostki, oddziały, placówki, komendy polskich służb mundurowych, szkoły posiadające klasy o profilu policyjnym, wojskowym lub straży granicznej);
  • samodzielnym planowaniu oraz przeprowadzaniu wizyt u klientów;
  • bezpośrednim doradztwie handlowym w zakresie sprzedawanych produktów;
  • realizowaniu planów sprzedaży;
  • uczestnictwie w kwartalnych spotkaniach podsumowujących w siedzibie firmy w Skawinie;
  • raportowaniu, monitorowaniu i analizie danych rynkowych dotyczących powierzonego segmentu sprzedaży, konsumentów, działań konkurencji, wyników sprzedaży.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

  • wykształceniem min. średnim;
  • doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętnościami handlowymi;
  • proaktywnością i samodzielnością;
  • komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi;
  • orientacją na wynik;
  • orientacją na klienta i jego potrzeby;
  • inicjatywą własną i zaangażowaniem w pracę;
  • mobilnością i posiadają czynne prawo jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę;
  • wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, smartfon, komputer typu notebook, kasa fiskalna, czytnik);
  • profesjonalne wróżenie z zakresu polityki firmy, szkolenia: produktowe, sprzedażowe i BHP.

Jeżeli stawiasz na pracę z ludźmi, koncentrujesz się na wyniku, potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę

szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV z nr ref. PH/ 10.17 na adres: a.budzinska@integra-consulting.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.