Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - ACCOUNT MANAGER

ACCOUNT MANAGER

wszystkie miasta - Wielkopolskie

2017-10-06 14:55

Integra Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 20-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera, firmy, będącej jednym z czołowych dostawców zindywidualizowanego oprogramowania do zarządzania transportem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania (praca w terenie – Polska Zachodnia)

Twoje zadania będą polegały na:

  • rozwoju sprzedaży na zarządzanym terenie (zdobywanie nowych klientów oraz obsługa stałych);
  • realizacji założonych planów sprzedaży i zadań dodatkowych;
  • monitorowaniu działań konkurencji;
  • współpracy z innymi pracownikami firmy;
  • szkoleniu użytkowników, klientów sprzedawanych produktów;
  • terminowym i precyzyjnym sporządzaniu raportów;
  • efektywnym wykonywaniu poleconych zadań.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

  • wykształceniem wyższym;
  • doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku, w branży transportowej;
  • znajomością języka angielskiego na poziomie biegłym;
  • umiejętnościami handlowymi i negocjacyjnymi;
  • doskonałą organizacją czasu pracy,
  • gotowością do pracy w terenie (Polska Zachodnia), wymagane prawo jazdy kategorii B;
  • otwartością, komunikatywnością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • pracę w ciągle rozwijającej się, międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym: samochód służbowy, telefon, komputer, projektor;
  • dodatkowe benefity, takie jak ubezpieczenie Lux-Med oraz dofinansowanie do karty multisport.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.