STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy - serwisant

Przedstawiciel Handlowy - serwisant

Konin - Wielkopolskie

2017-10-06 12:51

Firma TopCard Sp. z o. o. zajmująca się rozwijaniem płatności bezgotówkowych oraz innych usług, wykorzystujących elektroniczny transfer danych, w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Przedstawiciel Handlowy  - Wielkopolskie

Główne zadania na stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientem,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem,
  • planowanie i raportowanie wizyt u klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętności handlowe i znajomość technik sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży,
  • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników pracy,
  • Możliwość pracy w nowocześnie zarządzanej organizacji,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • Szkolenia i programy rozwojowe podnoszące kwalifikacje zawodowe

Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych, zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)