Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Będzin - Śląskie

2017-10-05 21:01

4change akademia biznesu dla jednego ze swoich kluczowych Klientów poszukuje Kandydatów do pracy. Akademia Zdrowego Życia jest pomysłodawcą i twórcą Platformy dla dietetyków DietPerfekt.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu: Kandydata/-tki na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres zadań Przedstawiciela Handlowego:

• Pozyskiwanie nowych oraz budowanie i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami Firmy na podległym terenie
• Sprzedaż produktu Firmy – Platformy DietPerfekt
• Możliwość współtworzenia strategii sprzedaży oraz kreowania wizerunku Firmy na rynku
• Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów w swoim portfelu
• Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klientów
• Bieżące raportowanie wyników swojej pracy do bezpośredniego przełożonego

Wymagania stawiane Kandydatom:

• Wykształcenie minimum średnie - mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medyczny, farmaceutyczny, dietetyczny bądź pokrewny)
• Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży i obsługi klienta, mile widziane doświadczenie w branżach: medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej
• Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientami
• Umiejętność budowania relacji z Klientami
• Umiejętność zarządzania czasem pracy
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

• Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwości współtworzenia Marki i czynnego udziału w organizacji procesu sprzedaży
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź o współpracę
• Przyjazną atmosferę pracy
• Warunki pracy sprzyjające poszerzaniu swoich kompetencji i zdobywaniu nowych umiejętności
• Środowisko pracy pełne wyzwań
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)