STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Inżynier Sprzedaży w branży technicznej

Inżynier Sprzedaży w branży technicznej

Otwock - Mazowieckie

2017-10-04 11:41

Asma Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką polsko-austriacką zajmującą się produkcją i regeneracją części technicznych z tworzyw poliuretanowych. Firma zlokalizowana jest w Woli Duckiej k. Otwocka 30km od centrum Warszawy. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: mazowieckie

Miejsce pracy: Wola Ducka 30km od centrum Warszawy

Opis stanowiska:

  • realizacja założonych celów handlowych i planów sprzedaży (sprzedaż dotyczy części technicznych z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w większości branż przemysłowych)
  • praca w programie SAP Business One, CRM oraz w terenie

Wymagania:

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z budową maszyn i materiałoznawstwem
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży części technicznych lub maszyn
  • prawo jazdy kat B
  • praca w systemie: „tydzień w biurze- tydzień wyjazd służbowy”
  • mile widziane wyższe wykształcenie techniczne
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) + atrakcyjna prowizja
  • laptop, telefon, samochód służbowy
  • pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania swoich obowiązków
  • praca w bardzo ciekawej i rozwijającej się branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)