Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Opole - Opolskie

2017-09-26 13:00

RAVAK Polska S.A. - producent kompleksowego wyposażenia łazienek
poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki RAVAK w punktach sprzedaży

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży budowlano-sanitarnej)
  • znajomość oraz aktywna sprzedaż na rynku inwestycyjnym
  • umiejętność organizacji pracy i planowania
  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów
  • znajomość obsługi programów: Word, Excel, Power Point
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • pozytywne nastawienie i silna motywacja
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (dodatkowy atut)

CO OFERUJEMY:

  • interesującą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość udziału w szkoleniach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".