STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - MEDYCZNY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - MEDYCZNY

Rzeszów - Podkarpackie

2017-09-20 08:48

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Medycznego „MARKU” jest specjalistyczną firmą medyczną, która od 1991 roku zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem gabinetów stomatologicznych. Firma jest jednym z liderów branżowych w kraju i wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu światowych marek.

Jeżeli sprzedaż to Twoja pasja i właśnie szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy, jesteś osobą ambitną, zorganizowaną, posiadasz rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, wykonujesz swoją pracę z zaangażowaniem, a dodatkowo posiadasz doświadczenie w branży stomatologicznej – prawdopodobnie właśnie Ciebie poszukujemy.

Główne zadania:

  • prezentacja oferty firmy w gabinetach stomatologicznych,
  • pozyskiwanie zamówień i realizacja planów sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi  Klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • aktywne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • uczestnictwo oraz reprezentowanie firmy podczas targów branżowych,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Oczekujemy:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w sprzedaży lub znajomości branży stomatologicznej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjności i operatywności,
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności samodzielnej pracy,

Oferujemy:

  • gruntowne wdrożenie w asortyment firmy oraz szkolenia sprzedażowe,
  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • samochód służbowy, telefon, komputer

Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@marku.com.pl

W temacie proszę wpisać nazwę województwa.

Aplikacje bez podanej nazwy województwa nie będą rozpatrywane.